O spoločnosti

Spoločnosť ZOP plus s.r.o. je certifikovaným výrobcom trojplášťových šamotových komínových systémov ZOP UNI a ZOP TURBO, a jedným z najväčších importérov a distribútorov nerezových komínov, krbových vložiek, kachlí, sporákov, šamotov, kachliarskych materiálov a krbového príslušenstva na Slovensku.

Dlhoročné skúsenosti sú pre nás dobrým základom pre poskytovanie špičkových služieb našim zákazníkom. ZOP plus s.r.o. je moderná, na zákazníka orientovaná spoločnosť, ktorej hlavnými cieľmi je promptne reagovať na potreby zákazníkov a včas ich uspokojovať, v predstihu pred konkurenciou napredovať podľa svetových trendov v oblasti vykurovania pevným palivom a kvalitou ponúkaných certifikovaných výrobkov garantovať spokojnosť našich odberateľov.

Už samozrejmosťou v dnešnej dobe sú v našej ponuke iba technologicky pokročilé výrobky, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu, takže aj vy ich kúpou prispejete k jeho ochrane.


Maloobchodný predaj komínov, krbov a krbového príslušenstva

Pre maloobchodných zákazníkov je určená naša predajňa komínov, krbov, krbových vložiek a krbového príslušenstva s kolektívom mladých, avšak skúsených odborných predajcov, ochotných zodpovedať všetky Vaše otázky ohľadom výberu vhodného výrobku, jeho charakteristík, návrhu riešenia interiéru a zapojenia spotrebiča až po samotnú stavbu, ktorú môže na Vašu žiadosť realizovať naša spoločnosť.


Doprava a služby zákazníkom

Cez sieť viac ako 300 obchodných partnerov sú produkty, ktoré dovážame, dostupné na celom Slovensku. Predajcom poskytujeme nadštandardnú marketingovú podporu predaja v podobe bezplatného dodávania reklamných materiálov ako sú katalógy krbov, krbových výrobkov, letáky komínov, krbov, bannery, makety komínových systémov a pod. Obchodným partnerom poskytujeme skvelé podmienky, ktoré zaručujú ich spokojnosť. Neváhajte a kontaktujte nás, ak sa chcete stať jedným z nich!


Doprava a služby zákazníkom

Skladové priestory našej spoločnosti ZOP plus krby majú viac ako 1 500 m². Náš systém skladového hospodárstva spolu s nákupným a logistickým oddelením zabezpečuje neustále dopĺňanie skladových zásob krbov, krbových vložiek a krbového príslušenstva, čo v praxi znamená okamžitú dostupnosť väčšiny ponúkaných tovarov, takže dodacie lehoty pre našich zákazníkov sú veľmi krátke, rádovo do niekoľko pracovných dní. Obchodné oddelenie našej spoločnosti vykonáva ihneď po prijatí objednávky jej systémové spracovanie, čo zaručí jej včasné a úplné splnenie. Neustále sa snažíme zlepšovať vo všetkých oblastiach tak, aby sme za každých okolností dosiahli spokojnosť zákazníka, čo je našim hlavným cieľom.


Presvedčte sa sami o komplexnosti a kvalite ponúkaných služieb a tovarov. Radi Vás privítame osobne v našej predajni, prípadne zodpovieme Vaše otázky telefonicky alebo písomne cez e-mail.
Kontaktujte nás
Konfigurácia zostavy
Ponuka Vytvorené #
Nemáte uložené žiadne ponuky